Прскалка АЛТА 15000 Витон АЛ7200Ф 007492 ЦЕНА: 4,240 ден
Држач за таблет 2 во 1 Busy - 50664 ЦЕНА: 749 ден

Прскалка АЛТА 2000 Витон АЛ4002 007488

Достапен

ЦЕНА: 865 ден

Спореди

Prskalka ALTA 2000 Viton AL4002 007488

  • Нерѓосувачки челик AISI 316 
  • Безбедносна рачка
  • Вентил кој долго го држи притисокот
  • Макс. капацитет 2 лит
  • Притисок 2 бара
Тежина 0.48 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Прскалка АЛТА 2000 Витон АЛ4002 007488”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе