Прскалка АЛТА 1000 Херметик 007486 ЦЕНА: 200 ден
Прскалка АЛТА 2000 Витон ПЕНА АЛ4002 007490 ЦЕНА: 1,065 ден

Прскалка АЛТА 1500 Витон АЛ4000 007487

1 Достапни

Шифра:007487

ЦЕНА: 800 ден

1 Достапни

Спореди

Prskalka ALTA 1500 Viton AL4000 007487

  • Челично вратило
  • Нерѓосувачки челик AISI 316
  • Безбедносна рачка
  • Заменлива млазница
  • Круг за калибрација
  • Прилагодлива млазница
  • Вентил кој долго го држи притисокот
  • Макс. капацитет 1.3 лит.
  • Агол на прскање 60 степени
  • Притисок 2 бара
Тежина 0.440 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Прскалка АЛТА 1500 Витон АЛ4000 007487”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе