Нема на залиха
Тврд восок без силкон - Sonax 280300 ЦЕНА: 1,120 ден
Средство за заштита на кожа - Sonax 282300 ЦЕНА: 1,667 ден

Премиум сет за заштита на кожа Sonax 281941

Не е достапен

Шифра:281941

ЦЕНА: 5,200 ден

Нема на залиха

Спореди

Premium set za zastita na koza sonax 281941

Овозможува ефикасно чистење и интензивна заштита за сите типови на кожни површини. Темелно и нежно ги отстранува дури и најзакоравените нечистотии без никакво оштетување на кожата. Ја враќа првобитната флексибилност и оригиналниот сјај на кожата. Овозможува навлажнување на кожата и нејзина долгорочна заштита од напукнување и од штетните УВ зраци. Сетот може да се надополни со артиклите со број 281 141 и 282 141.

Тежина 1.53 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Премиум сет за заштита на кожа Sonax 281941”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе