PRAXIS Организер за багажник - 33225 ЦЕНА: 856 ден
PRAXIS Пепелник за во автомобил со ЛЕД - 23205 ЦЕНА: 320 ден

PRAXIS Заштита за задно седиште – 33226

Има на залиха

Шифра:33226

ЦЕНА: 856 ден

PRAXIS Zastitno za zadno sedistvo – 33226

Заштитно платно за задно седиште за вашето милениче. Компатибилно и лесно за поставување.

Водоотпорно и долготрајно. Две складишта со патент. Лесно за чистење.

Тежина 0.858 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе