Praxis Универзални патосници Matrix - 52284 ЦЕНА: 880 ден
Praxis Универзални патосници Acura - 52286 ЦЕНА: 640 ден

Praxis Универзални патосници Venom – 52279

Достапен

Шифра:52279

ЦЕНА: 780 ден

Спореди

Praxis Univerzalni patosnici Venom – 52279
4 ком.
Приспособливи за секој тип на возило.
Нелизгачка подлога
3Д модели со цел да се задржи водата на патосникот.
Лесни за чистење

Тежина 4.08 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе