Praxis Универзални патосници Venom - 52279 ЦЕНА: 780 ден
Busy® пренослив безжичен звучник (црн) – 51037 ЦЕНА: 980 ден

Praxis Универзални патосници Acura – 52286

Достапен

Шифра:52286

ЦЕНА: 640 ден

Спореди

Praxis Univerzalni patosnici Acura – 52286
4 ком.
Приспособливи за секој тип на возило.
Нелизгачка подлога
3Д модели со цел да се задржи водата на патосникот.
Лесни за чистење

Тежина 4.08 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе