PRAXIS Универзален организер за седиште во автомобил - 33223 ЦЕНА: 499 ден
PRAXIS Организер за багажник - 33224 ЦЕНА: 599 ден

PRAXIS Страничен организер за складирање – 33221

Има на залиха

Sku:33221

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

PRAXIS Stranicen organizer za skladiranje – 33221
Дополнителен простор за складирање на мобилен , билети за паркирање, чаша за вода.
Изработен од ПУ кожа, која дополнително додава елеганција во вашиот автомобил.
Спречете паѓање на малите предмети, ја исполнува празнината помеѓу седиштето и конзолата.
Лесно за монтажа..

Weight 0.425 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top