SONAX Микрофибер четка за бандажи - 417941 ЦЕНА: 998 ден
PRAXIS Рачка за менувач овал - 23206 ЦЕНА: 399 ден

PRAXIS Рачка за менувач овал – 23207

Има на залиха

Sku:23207

ЦЕНА: 349 ден

Спореди

PRAXIS Racka za menuvac oval – 23207

Спецјална рачка за менувач универзална со ибмус…
Совршен изглед за во вашиот автомобил..

Weight 0.21 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top