PRAXIS Двостран сунѓер за инсекти и катран - 4225 ЦЕНА: 148 ден
PRAXIS Микрофибер крпа плус - 4219 ЦЕНА: 349 ден

PRAXIS Продолжеток за безбедносен ремен – 89162

Има на залиха

Шифра:89162

ЦЕНА: 249 ден

PRAXIS Prodolzetok za bezbednosen remen – 89162
Изработен од квалитетен АБС и нерѓосувачки челик за да спречи избледување овој производ е сертифициран за до го одржува вашето возилото.
Прикачете го едноставно на постоечкиот ремен. Лесен за ракување.

Тежина 0.134 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе