PRAXIS Заштита за задно седиште - 33226 ЦЕНА: 799 ден
PRAXIS Штитник за седиште - 33222 ЦЕНА: 199 ден

PRAXIS Пепелник за во автомобил со ЛЕД – 23205

Има на залиха

Sku:23205

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

PRAXIS Pepelnik za vo avtomobil so LED – 23205
Пепелник со лед светло, најдобар квалитет.Премиум луксузен дизајн со внатрешно ЛЕД светло за безбеднокористење во ноќта. Изработен од висококвалиеттна пластика. Задолжителен додаток за секое возило.

Weight 0.089 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top