Praxis Ознака ограничување 80 km - 4034 ЦЕНА: 66 ден
Praxis Ознака ограничување 100 km - 4036 ЦЕНА: 66 ден

Praxis Ознака ограничување 90 km – 4035

Има на залиха

Шифра:4035

ЦЕНА: 66 ден

Налепница за ограничување на брзината.

Тежина 0.005 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе