PRAXIS Нитрилни ракавици за еднократна употреба (L) 100 ком. - 13041 ЦЕНА: 600 ден
PRAXIS Привезок за клуч ПОМПОН - БЕЛ - 23246 ЦЕНА: 99 ден

PRAXIS Нитрилни ракавици за еднократна употреба (XL) 100 ком. – 13042

Има на залиха

Sku:13042

ЦЕНА: 600 ден

Големина: XL
Спореди

Praxis Nitrilni rakavici za ednokratna upotreba 100 kom. (XL) – 13042
Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита, лесни за употреба. Компонентите кои се користат во производство на ракавиците може да предизвикаат алергиски реакции кај некои корисници.
Удобност, издржливост и перформанси
Креирањето на ракавици за еднократна употреба кои обезбедуваат највисоки можни нивоа на удобност, издржливост и перформанси. Ние произведуваме сигурни решенија за заштита на рацете со врвен квалитет, усвојувајќи ги најновите технологии за да ги испорачаме најдобрите ракавици за да одговараат на вашите потреби.

Weight 0.620 kg
Големина

XL

TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top