PRAXIS Штитник за седиште - 33222 ЦЕНА: 199 ден
PRAXIS Нитрилни ракавици за еднократна употреба (M) 100 ком. - 13040 ЦЕНА: 600 ден

PRAXIS Нитрилни ракавици за еднократна употреба (S) 100 ком. – 13036

Има на залиха

Шифра:13036

ЦЕНА: 600 ден

Големина: S

Praxis Nitrilni rakavici za ednokratna upotreba 100 kom. – 13036
Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита, лесни за употреба. Компонентите кои се користат во производство на ракавиците може да предизвикаат алергиски реакции кај некои корисници.
Удобност, издржливост и перформанси
Креирањето на ракавици за еднократна употреба кои обезбедуваат највисоки можни нивоа на удобност, издржливост и перформанси. Ние произведуваме сигурни решенија за заштита на рацете со врвен квалитет, усвојувајќи ги најновите технологии за да ги испорачаме најдобрите ракавици за да одговараат на вашите потреби.

Тежина 0.580 кг
Големина

S

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе