PRAXIS Компресорска пумпа 140psi 12V - 61018 ЦЕНА: 1,065 ден
PRAXIS Четка за миленици плава - 4226 ЦЕНА: 227 ден

Praxis Мини пепелник за во автомобил 2 во 1 – 23208

Има на залиха

Sku:23208

ЦЕНА: 146 ден

Спореди

Praxis Mini pepelnik za vo avtomobil 2 vo 1 – 23208
Совршен пепелник 2 во 1 за во автомобил. Вградено ЛЕД светло може да ви помогне пепелот да паѓа на вистинско место.
Совршен облик, практичен за употреба. Изработен од еколошки материјал. Може да се користи во автомобил, канцеларија, домот или на отворено.
Кога ќе се отвори поклопецот под агол од 90 степени ЛЕД сијаличката ке почне да свети. Внатрешноста е изработена од огноотпорен материјал.

Weight 0.192 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top