PRAXIS Камионски ланци (515) - 98515 ЦЕНА: 9,044 ден
PRAXIS Рефлектирачки столб 45цм - 52319 ЦЕНА: 417 ден

PRAXIS Камионски ланци (520) – 98520

Има на залиха

Sku:98520

ЦЕНА: 9,177 ден

Спореди

PRAXIS Kamionski lanci – 98520

Супер квалитетни синџири за снег  наменети за сите типови на камиони камиони.

Достапни во различни големини.

Weight 30.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top