Купон 150мкд
PRAXIS Камионски ланци (370) - 98370 ЦЕНА: 8,778 ден
PRAXIS Камионски ланци (520) - 98520 ЦЕНА: 9,177 ден

PRAXIS Камионски ланци (515) – 98515

Има на залиха

Sku:98515

ЦЕНА: 9,044 ден

Спореди

PRAXIS Kamionski lanci – 98515

Супер квалитетни синџири за снег  наменети за сите типови на камиони камиони.

Достапни во различни големини.

Weight 30.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top