Нема на залиха
PRAXIS Камионски ланци (300) - 98300 ЦЕНА: 6,983 ден
PRAXIS Камионски ланци (320) - 98320 ЦЕНА: 8,429 ден

PRAXIS Камионски ланци (310) – 98310

Нема на залиха

Шифра:98310

ЦЕНА: 8,029 ден

Нема на залиха

PRAXIS Kamionski lanci – 98310

Супер квалитетни синџири за снег  наменети за сите типови на камиони камиони.

Достапни во различни големини.

Тежина 29 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе