PRAXIS Рачка за менувач овал - 23206 ЦЕНА: 399 ден
PRAXIS Продолжеток за безбедносен ремен - 89162 ЦЕНА: 249 ден

PRAXIS Двостран сунѓер за инсекти и катран – 4225

Има на залиха

Sku:4225

ЦЕНА: 148 ден

Спореди

PRAXIS Dvostran sunger za insekti i katran – 4225
Додаток за чистење и нега на стакло, огледала и други раб во автомобилот. За чистење од иснекти од вашиот автомобил, камион или СУВ или РВ.

Weight 0.045 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top