Praxis Универзални патосници Kelly - 52251 ЦЕНА: 860 ден
Praxis Универзални патосници Venom - 52279 ЦЕНА: 790 ден

Praxis Универзални патосници Matrix – 52284

Има на залиха

Шифра:52284

ЦЕНА: 890 ден

Praxis Универзални патосници Matrix – 52284
Количина: 4 ком.
Приспособливи за секој тип на возило
Нелизгачка подлога
3Д модели со цел да се задржи водата на патосникот
Лесни за чистење

Тежина 4.25 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе