Praxis Ознака ограничување 70 km - 4032 ЦЕНА: 50 ден
Praxis Ознака ограничување 90 km - 4035 ЦЕНА: 50 ден

Praxis Ознака ограничување 80 km – 4034

Достапен

Шифра:4034

ЦЕНА: 50 ден

Спореди

Налепница за ограничување на брзината.

Тежина 0.005 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе