Praxis Навлака за волан Lyly - 52336 ЦЕНА: 480 ден
Praxis Микрофибер крпа МАКС 1 ком. - 4218 ЦЕНА: 300 ден

Praxis Микрофибер крпи Ултрасоник – 3 ком. 4217

Има на залиха

Шифра:4217

ЦЕНА: 239 ден

Микрофибер крпи со мазни рабови за надворешна и внатрешна употреба.
Дебелина на влакна: 360 гсм
Димензии: 40x40x

Тежина 0.20 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе