Диск Глина Sonax - 450605 ЦЕНА: 2,333 ден
Абразивна паста - Sonax 320300 ЦЕНА: 1,600 ден

Полир паста Sonax ProfiLine EH 04/06 242300

Достапен

Шифра:242300

ЦЕНА: 1,973 ден

Спореди

Polir pasta Sonax ProfiLine EH 04/06 242300

Специјален професионален полир за орбитални машини. Обезбедува оптимално отстранување на гребаници, импресивен длабок сјај и неверојатна реставрација на боите. Во процесите од едно ниво, дава резултати кои биле можни само со ротациски процеси. За врвен резултат без холограми. Без силикон и со технологија за ниска емисија на прав од полирање. Нето: 1 л.

Тежина 1.058 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир паста Sonax ProfiLine EH 04/06 242300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе