Aвто сијалица Praxis - P21, 12V, 21W 52305 ЦЕНА: 50 ден
Полир и восок во боја Sonax - сива 296341 ЦЕНА: 320 ден

Полир и восок во боја Sonax – зелена 296741

2 Достапни

Шифра:296741

ЦЕНА: 320 ден

Боја: Зелена

2 Достапни

Спореди

Polir i vosok vo boja Sonax – zelena 296741

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои. Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници. На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци. Обезбедува извонредна долготрајна заштита. Чисти, полира и заштитува во една операција. Боја: зелена. Нето: 250 мл.

Тежина 0.301 kg
Боја

Зелена

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир и восок во боја Sonax – зелена 296741”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе