Полир и восок во боја Sonax - сива 296341 ЦЕНА: 320 ден
Полир и восок во боја Sonax - црна 296141 ЦЕНА: 320 ден

Полир и восок во боја Sonax – плава 296241

Достапен

Шифра:296241

ЦЕНА: 320 ден

Боја: Плава
Спореди

Polir i vosok vo boja Sonax – plava 296241

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои. Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници. На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци. Обезбедува извонредна долготрајна заштита. Чисти, полира и заштитува во една операција. Боја: плава. Нето: 250 мл.

Тежина 0.301 kg
Боја

Плава

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир и восок во боја Sonax – плава 296241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе