Полир и восок во боја Sonax - бела 296041 ЦЕНА: 349 ден
Заштита за пластика - Sonax 205141 ЦЕНА: 452 ден

Полир и восок во боја Sonax – црвена 296441

Има на залиха

Sku:296441

ЦЕНА: 349 ден

Боја: Црвена
Спореди

Polir i vosok vo boja Sonax – crvena 296441

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои. Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници. На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци. Обезбедува извонредна долготрајна заштита. Чисти, полира и заштитува во една операција. Боја: црвена. Нето: 250 мл.

Weight 0.301 kg
Боја

Црвена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полир и восок во боја Sonax – црвена 296441”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top