Полир и восок во боја Sonax - бела 296041 ЦЕНА: 374 ден
Заштита за пластика - Sonax 205141 ЦЕНА: 486 ден

Полир и восок во боја Sonax – црвена 296441

Има на залиха

Шифра:296441

ЦЕНА: 374 ден

Боја: Црвена

Polir i vosok vo boja Sonax – crvena 296441

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои. Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници. На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци. Обезбедува извонредна долготрајна заштита. Чисти, полира и заштитува во една операција. Боја: црвена. Нето: 250 мл.

Тежина 0.301 кг
Боја

Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полир и восок во боја Sonax – црвена 296441”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе