Нема на залиха
Заштита за пластика - Sonax Profiline 205405 ЦЕНА: 1,214 ден
Полир + восок SONAX XTREME - 207100 ЦЕНА: 654 ден

Полир и восок Nano – 207300

Нема на залиха

Шифра:207300

ЦЕНА: 1,120 ден

Нема на залиха

Polir i vosok Nano – 207300

Висок сјај машина за полирање за речиси нови и малку изгребани бои. Создава резултат за полирање без холограма со истовремена заштита од Carnauba восок. Многу лесно се применува. Исто така идеален за отпорност на гребнатини. Благ до среден абразивен ефект (cut). Без силикон.

Тежина 1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полир и восок Nano – 207300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе