Нема на залиха
Заштита за пластика - Sonax Profiline 205405 ЦЕНА: 999 ден
Полир + восок SONAX XTREME - 207100 ЦЕНА: 610 ден

Полир и восок Nano – 207300

Не е достапен

Шифра:207300

ЦЕНА: 1,120 ден

Нема на залиха

Спореди

Polir i vosok Nano – 207300

Висок сјај машина за полирање за речиси нови и малку изгребани бои. Создава резултат за полирање без холограма со истовремена заштита од Carnauba восок. Многу лесно се применува. Исто така идеален за отпорност на гребнатини. Благ до среден абразивен ефект (cut). Без силикон.

Тежина 1.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир и восок Nano – 207300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе