Четка за текстил и кожа - Sonax 416741 ЦЕНА: 369 ден
Авто полир за професионалци - Sonax 300300 ЦЕНА: 1,070 ден

Полир без силикон Sonax ProfiLine NANO 208300

Има на залиха

Sku:208300

ЦЕНА: 2,133 ден

Спореди

Polir bez silikon Sonax Profiline NANO 208300

Фините нано полир агенси нежно го враќаат сјајот на новите и малку обледените бои. Брзо и лесно дава совршен висок сјај на бојата. Може да се полираат боите отпорни на гребаници, професионално и без холограми. Не содржи восок и силикон. Средно абразивен ефект. Без силикон. Нето: 1 л.

Weight 1.18 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Полир без силикон Sonax ProfiLine NANO 208300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top