Четка за текстил и кожа - Sonax 416741 ЦЕНА: 348 ден
Авто полир за професионалци - Sonax 300300 ЦЕНА: 1,070 ден

Полир без силикон Sonax ProfiLine NANO 208300

Достапен

Шифра:208300

ЦЕНА: 2,040 ден

Спореди

Polir bez silikon Sonax Profiline NANO 208300

Фините нано полир агенси нежно го враќаат сјајот на новите и малку обледените бои. Брзо и лесно дава совршен висок сјај на бојата. Може да се полираат боите отпорни на гребаници, професионално и без холограми. Не содржи восок и силикон. Средно абразивен ефект. Без силикон. Нето: 1 л.

Тежина 1.18 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир без силикон Sonax ProfiLine NANO 208300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе