Подметка за седиште од бамбус СИВА - 456460 ЦЕНА: 388 ден
Заштитна церада Falcon (M) - 7016 ЦЕНА: 1,000 ден

Подметка за седиште од бамбус КРЕМ – 456460

Достапен

ЦЕНА: 388 ден

Спореди

Podmetka za sediste od bambus KREM – 456460

  • изработен од природен бамбус
  • не дозволува потење
  • супер дишлив материјал
  • универзален
Тежина 0.600 kg
Боја

Крем

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Подметка за седиште од бамбус КРЕМ – 456460”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе
Follow by Email
Instagram