Пластични стеги Praxis 4,8 h 350 100 пар. (948350) ЦЕНА: 211 ден
Пластични стеги Praxis 4,8 x 400 100 пар. (948400) ЦЕНА: 257 ден

Пластични стеги Praxis 4,8 h 370 100 ком. 948370

Има на залиха

Шифра:948370

ЦЕНА: 254 ден

Plasticni stegi Praxis 4,8 h 370 100 ком. 948370

Тежина 0.05 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пластични стеги Praxis 4,8 h 370 100 ком. 948370”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе