Пластични стеги Praxis 4,8 h 300 100 пар. (948300) ЦЕНА: 169 ден
Пластични стеги Praxis 4,8 h 370 100 ком. 948370 ЦЕНА: 237 ден

Пластични стеги Praxis 4,8 h 350 100 пар. (948350)

Достапен

Шифра:948350

ЦЕНА: 197 ден

Спореди

Plasticni stegi Praxis 4,8 h 350 100 пар. (948350)

Тежина 0.024 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластични стеги Praxis 4,8 h 350 100 пар. (948350)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе