Пластични стеги Praxis 2,5 h 150 100kom. (925150) ЦЕНА: 47 ден
Микрофибер крпа Praxis - 2 ком. за внатрешност 4202 ЦЕНА: 199 ден

Пластични стеги Praxis 2,5 x 200 – 100 пар. (925200)

Достапен

Шифра:925200

ЦЕНА: 59 ден

Спореди

Plasticni stegi Praxis 2,5 h 200 100kom. (925200)

Тежина 0.016 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластични стеги Praxis 2,5 x 200 – 100 пар. (925200)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе