Нема на залиха
Бришач графитен Falcon 41 см. 1 пар. 37041 ЦЕНА: 80 ден
Пластични стеги Praxis 2,5 h 150 100kom. (925150) ЦЕНА: 47 ден

Пластични стеги Praxis 2,5 h 100 100kom. (925100)

Не е достапен

Шифра:925100

ЦЕНА: 33 ден

Нема на залиха

Спореди

Plasticni stegi Praxis 2,5 h 100 100kom. (925100)

Брои на стеги: 100 Издржливост: 8 кг Арт. бр. 925100
Материјал: Најлон 66, 94В-2 со УЛ. сертификат. Издржливи на
толпина, добро изолирани, неразградливи и не стареат.

Тежина 0.015 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластични стеги Praxis 2,5 h 100 100kom. (925100)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе