Бришач Falcon - Графитен 38 см. 37038 ЦЕНА: 100 ден
Пластична туба Praxis - 10 l. - канистер (EU) 98806 ЦЕНА: 399 ден

Пластична туба Praxis – 5 l. – канистер (EU) 98805

Има на залиха

Sku:98805

ЦЕНА: 293 ден

Спореди

Plasticna tuba Praxis – 5 l. – kanister (EU) 98805

Weight 0.40 kg
Големина

10L, 20L, 5L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пластична туба Praxis – 5 l. – канистер (EU) 98805”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top