Нема на залиха
Praxis Ознака ограничување 100 km - 4036 ЦЕНА: 61 ден
Versaco Раткапни Dakar NB 15" - 8323 ЦЕНА: 1,400 ден

Philips H7 Xtreme Vision pro150 – 569428

Нема на залиха

Шифра:569428

ЦЕНА: 2,250 ден

Нема на залиха

Philips H7 Xtreme Vision pro150 – 569428
Подобрени перформанси на класичната халогена сијалица.
Xtreme pro150 нуди до 150% повеќе светлина од нормалната.
Со осветлување до 70 метри повеќе.
Дава поголема сигурност и видливост на патот во ноќните часови.
Зголемена издржливост благодарение на патентирано кварцно стакло (diamond precision).
Ова стакло обезбедува заштита од надворешни УВ зрачења и екстремни временски услови (дожд, прашина,снег итн.)
Сертифицирани со ECE сертификат за употреба на јавни патишта.

Тежина 0.200 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе