Нема на залиха
Philips H7 LED Ultinon PRO5000 - 784131 ЦЕНА: 8,520 ден
Philips H7 White Vision Ultra + W5W - 354959 ЦЕНА: 1,839 ден

Philips H4 White Vision Ultra + W5W – 354909

Не е достапен

Шифра:354909

ЦЕНА: 1,400 ден

Нема на залиха

Спореди

Philips H4 White Vision Ultra + W5W – 354909
– Боја на светлина – 4200 k
– Стилизиран и кул изглед
– Сосема нов изглед на вашиот автомобил
– Зголемена видливост на патиштата без нарушување и заслепување на останатите возачи
– вкупно 4 ком. (2 ком. H4 и 2 ком. позиција W5W)

Тежина 0.045 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе