GUMEX Типски гумени патосници – Opel Corsa D (2006-2014)' E (2014-2019) - 214937 ЦЕНА: 1,200 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Renault Clio (2019-) - 222316 ЦЕНА: 1,600 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 5008 (2017-) – 222349

Има на залиха

Sku:222349

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Peugeot 5008 (2017-) – 222349
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Peugeot 5008 (2017-)
DS 7 Crossback (2017-) / i Hybrid (E-Tense)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 4.23 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top