Нема на залиха
Патосници гумени Michelin 965 ЦЕНА: 1,950 ден
Премиум карнауба заштитувач - Sonax 211200 ЦЕНА: 4,900 ден

Патосници Michelin Тепих 924

Нема на залиха

Sku:000924

ЦЕНА: 1,240 ден

Out of stock

Спореди

Patosnici Michelin Tepih 924

  • Премиум патосници – 4 ком. за автомобил (црн)
  • Michelin Premium совршен за автомобил, камиони и SUV, овој сјајен сет од 4 парчиња вклучува 2 предни душеци и 2 задни душеци кои се отпорни на дамки и имаат
  • Цврста потпора се лепат на тепихот на вашето возило.
  • Наменето да одговара на повеќето автомобили, камиони и SUV
  • Максимална издржливост
Weight 1.65 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Патосници Michelin Тепих 924”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top