Нема на залиха
Патосници гумени Michelin 965 ЦЕНА: 975 ден
Премиум карнауба заштитувач - Sonax 211200 ЦЕНА: 4,900 ден

Патосници Michelin Тепих 924

Не е достапен

Шифра:000924

ЦЕНА: 620 ден

Нема на залиха

Спореди

Patosnici Michelin Tepih 924

  • Премиум патосници – 4 ком. за автомобил (црн)
  • Michelin Premium совршен за автомобил, камиони и SUV, овој сјајен сет од 4 парчиња вклучува 2 предни душеци и 2 задни душеци кои се отпорни на дамки и имаат
  • Цврста потпора се лепат на тепихот на вашето возило.
  • Наменето да одговара на повеќето автомобили, камиони и SUV
  • Максимална издржливост
Тежина 1.65 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници Michelin Тепих 924”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе