Патосници црни Praxis - CIARA 052261 ЦЕНА: 900 ден
Патосници гумени Praxis - PVC Stela 052258 ЦЕНА: 849 ден

Патосници корито Praxis – ASPEN 052384

Достапен

Шифра:052384

ЦЕНА: 980 ден

Спореди

Patosnici korito Praxis – ASPEN 052384

Тежина 4.65 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници корито Praxis – ASPEN 052384”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе