Патосници GUMEX за багажник VW Touran (2015-) – 290285 ЦЕНА: 1,714 ден
3D Типски патосник за багажник – VW Touran (2010-2015) – 290150 ЦЕНА: 1,714 ден

Патосници GUMEX за багажник VW Passat B6, B7 sedan/ CC (2011-2014) – 290061

Има на залиха

Шифра:290061

ЦЕНА: 1,714 ден

Patosnici GUMEX za bagaznik VW Passat B6, B7 sedan/ CC (2011-2014) – 290061

Материјал: TPE

Фиксација: Не

Пакет: 1

Тежина: 1,5 кг

Тежина 1.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе