Попуст
Патосници GUMEX за багажник Dacia Duster 2WD (2018-) - 290580 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосниици за багажник Citroen C- Elysee - 290046 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник VW Golf IV Hatchback (1997-2002) – 290535

Достапен

Шифра:290535

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik VW Golf IV Hatchback (1997-2002) – 290535

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,6 кг

Тежина 1.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници GUMEX за багажник VW Golf IV Hatchback (1997-2002) – 290535”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFIV1997-2002
Врати се горе