Патосници GUMEX за багажник Audi Q5 (2017-) - 290340 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Skoda Rapid седан (2012-) - 290089 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник BMW X1 F48 (2015-) – 290320

Достапен

Шифра:290320

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik BMW X1 F48 (2015-) – 290320

Тежина 1.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници GUMEX за багажник BMW X1 F48 (2015-) – 290320”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 + 20 =

TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWX1F48
Врати се горе