Патосници GUMEX за багажник Audi Q3 (2011-2018) - 290205 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Skoda Rapid седан (2012-) - 290089 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник Audi Q5 (2017-) – 290340

1 in stock

Sku:290340

ЦЕНА: 1,600 ден

1 in stock

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Audi Q5 (2017-) – 290340

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Н
Пакет: 1
Тежина: 1,2 кг

Weight 1.1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Патосници GUMEX за багажник Audi Q5 (2017-) – 290340”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ5Сите типови2017-
Back to Top