Патосници GUMEX VW Polo (2017-) 221171 ЦЕНА: 1,657 ден
Патосници GUMEX Ауди A6/A7 (C8) (2018-) 221774 ЦЕНА: 2,100 ден

Патосници GUMEX Ауди Q8 (2018-) 220125

Има на залиха

Шифра:220125

ЦЕНА: 1,800 ден

Patosnici GUMEX Audi Q8 (2018-) 220125

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi Q7 (2015-)

Audi Q8 (2018-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5 кг

Тежина 5.8 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патосници GUMEX Ауди Q8 (2018-) 220125”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе