Патосници GUMEX Ауди Q8 (2018-) 220125 ЦЕНА: 1,680 ден
Патосници GUMEX Fiat Типо Седан (2016-) - 221036 ЦЕНА: 1,660 ден

Патосници GUMEX Ауди A6/A7 (C8) (2018-) 221774

Има на залиха

Шифра:221774

ЦЕНА: 1,960 ден

Patosnici GUMEX Audi A6/A7 (C8) (2018-) 221774
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A6 (C8) 2018-
Audi A7 (C8) 2018-
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патосници GUMEX Ауди A6/A7 (C8) (2018-) 221774”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе