Нема на залиха
Патосници црни Praxis - SERENA 052411 ЦЕНА: 500 ден
Патосници Michelin Тепих 924 ЦЕНА: 1,240 ден

Патосници гумени Michelin 965

Нема на залиха

Sku:000965

ЦЕНА: 1,950 ден

Out of stock

Спореди

Patosnici gumeni Michelin 965

  • Универзалнаголемина што одговара на сите возила
  • Подложен слој кој не се лизга
  • Висококвалитетна гума
  • Идеално за собирање вода и нечистотија
  • Лиценциран производ од Мишелин
Weight 3.9 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Патосници гумени Michelin 965”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top