Нема на залиха
Патосници црни Praxis - SERENA 052411 ЦЕНА: 500 ден
Патосници Michelin Тепих 924 ЦЕНА: 620 ден

Патосници гумени Michelin 965

Не е достапен

Шифра:000965

ЦЕНА: 975 ден

Нема на залиха

Спореди

Patosnici gumeni Michelin 965

  • Универзалнаголемина што одговара на сите возила
  • Подложен слој кој не се лизга
  • Висококвалитетна гума
  • Идеално за собирање вода и нечистотија
  • Лиценциран производ од Мишелин
Тежина 3.9 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници гумени Michelin 965”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе