Патосници гумени Praxis - PVC Stela 052258 ЦЕНА: 680 ден
Патосници гумени Michelin 965 ЦЕНА: 1,950 ден 975 ден

Патосници црни Praxis – SERENA 052411

Достапен

Шифра:052411

ЦЕНА: 440 ден

Спореди

Patosnici crni Praxis – SERENA 052411

Тежина 3.4 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патосници црни Praxis – SERENA 052411”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе