Двоен УСБ Полнач со кабел 2.4A Лајгхтнинг Busy 50700 ЦЕНА: 348 ден
Микро УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50695 ЦЕНА: 269 ден

Патен полнач Двоен УСБ 2.1А 50706

Достапен

Шифра:50706

ЦЕНА: 388 ден

Спореди

Paten polnac Dvoen USB 2.1A 50706

  • Input Voltage: 240V/50-60Hz
  • Output voltage: DC5V
  • Charging Rate: 2A-3.4A
  • Safety standard: CE. Energy star VI
  • Compatible with mobile phone and other digital device
Тежина 0.050 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Патен полнач Двоен УСБ 2.1А 50706”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе