Спреј за подготовка на нано протект - Sonax 237300 ЦЕНА: 640 ден
Максимален абразив (паста) Cutmax 06-03 - Sonax 246300 ЦЕНА: 2,133 ден

Паста SONAX Profiline 05-05 1l. 245300

Достапен

Шифра:245300

ЦЕНА: 2,867 ден

Спореди

Pasta Sonax Profiline 05-05 1l. 245300

Груба абразивна паста за преработка на орбитални полири, за бришење на изгребани или локално бодливи слоеви на боја.

Тежина 1.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Паста SONAX Profiline 05-05 1l. 245300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе