Отстранувач на инсекти Sonax - STAR 233400 ЦЕНА: 440 ден
Отстранувач на смола - Sonax 390100 ЦЕНА: 190 ден

Отстранувач на наслаги – Sonax 513200

Има на залиха

Sku:513200

ЦЕНА: 780 ден

Спореди

Otstranuvac na naslagi – Sonax 513200

Ова средство ги отстранува агресивните нечистотии и го зголемува животниот век на фарбаните површини. Наменето е за отстранување на индустриска прашина од фарбаните површини и лакираните пластични површини. Ја чисти бојата од бигор и слични нечистотии. Помага при чистење на бандажите. Нето: 500 мл.

Weight 0.625 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на наслаги – Sonax 513200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top