Отстранувач на инсекти Sonax - STAR 233400 ЦЕНА: 440 ден
Отстранувач на смола - Sonax 390100 ЦЕНА: 190 ден

Отстранувач на наслаги – Sonax 513200

1 на залиха

Шифра:513200

ЦЕНА: 780 ден

1 на залиха

Otstranuvac na naslagi – Sonax 513200

Ова средство ги отстранува агресивните нечистотии и го зголемува животниот век на фарбаните површини. Наменето е за отстранување на индустриска прашина од фарбаните површини и лакираните пластични површини. Ја чисти бојата од бигор и слични нечистотии. Помага при чистење на бандажите. Нето: 500 мл.

Тежина 0.625 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Отстранувач на наслаги – Sonax 513200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе