Штитници за врата 26 см. - 98855 ЦЕНА: 80 ден
Активна пена Sonax Profiline - 618300 1L ЦЕНА: 800 ден

Отстранувач на ДИМ Smoke-Ex 292241

Има на залиха

Шифра:292241

ЦЕНА: 600 ден

Otstranuvac na DIM Smoke-Ex 292241

Го неутрализира мирисот на никотин и другите непријатни миризби во автомобилот и домот. Производот не само што ги неутрализира непријатните миризби, туку и комплетно ги елиминира. Неговиот суптилен парфем обезбедува пријатна, долготрајна свежина. Погоден за тапацир, седишта, теписи, завеси, текстил, чевли, облека и како освежувач на простории.

Тежина 0.594 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Отстранувач на ДИМ Smoke-Ex 292241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе